Witryna sprężarki

Na witrynie sprężarki.org.pl znajdą Państwo pełne informacje na temat sprężarek - kompresorów produkowanych przez koncern Atlas Copco. Witryna sprężarki umożliwia również zapoznanie się na bieżąco z nowościami na temat sprężarek oraz promocjami na kompresory Atlas Copco. Zintegrowano ją również z forum pneumatycznym co umożliwia zadanie innym użytkownikom pytań odnośnie sprężarek śrubowych i tłokowych Atlas Copco.

Atlas Copco - na ratunek górnikom z Chile

Oglądając w telewizji na całym świecie dramatyczną akcję ratowania górników w Chile, większość z nas nie jest świadoma, że część pomocy pochodzi z firmy Atlas Copco. Pracujący w firmie Atlas Copco Sturge Taggart otrzymał niedawno telefon od wykonawcy biorącego udział w akcji ratowniczej. Ratownicy z Chile mieli problem. Chcieli, aby wszystkie ich urządzenia wiertnicze, których ciśnienia robocze były różne - współpracowały ze sobą. Postanowili się z tym zwrócić właśnie do pracownika Atlas Copco. Taggart wykonał kilka obliczeń, aby pomóc w rozwiązaniu tego problemu. Dzięki nim ratownikom udało się wykonywać wszystkie prace wiertnicze jednocześnie.

Nigdy do mnie nie oddzwoniono, ale jak widać efekt jest - wyciągnięto tych kolesi znacznie wcześniej niż przewidywano.
Sturge Taggart - Atlas Copco

Taggart pracuje z wiertłami dla górnictwa takimi jak 21" bit używany do wiercenia otworów ratowniczych w Chile. Mówi, że nie ma wątpliwości, że w akcji ratowania górników z Chile oprócz jego wyliczeń używany jest również sprzęt Atlas Copco. Górnicy z Chile używali go już wcześniej do wykonania oryginalnych nawierceń w kopalni .

Odpowiedzi

Dodaj nową odpowiedź

Zawartość pola nie będzie udostępniana publicznie.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

Więcej informacji na temat formatowania